Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍTS! A gépem-hez a monitort...

SEGÍTS! A gépem-hez a monitort multkor kidobtam mert a kép rózsaszin volt, most vettem hozzá egy újj monitort ennél 1napig jó volt utána rosz lett ennél is rózsaszín lett tegnap bekapcsoltam a gépem: Folytatás alatta!?!

Figyelt kérdés

és a processzor 100% pörög tehát szinte semmit nemtudok csinálni a gépen az asztalon a parancsikonokat nem tudom áthelyezni sehova, a vírusírtót sem tudom lefutttatni (mert több napig tartana) (semmit nemtudok rajta lefuttatni)

ma bekapcsoltam és kírt az asztalra magátol csak ilyet Active Desktop visszaállítása, ez mi???

És lehet annak köze hogy a gépem szarakodik mert régi??: p4 es gép 1.7es proci 1gb ddr-es ram 128 ati radeon videókártya merevlemez 30gb?

És a gépemnek kapufa???


2013. jan. 12. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Operácios rendszer kuka

Túlmelegszik a géped ki kell takarítani

A vga kártya gyanús nekem

[link]

2013. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"kidobtál" szó szerint egy monitort? Ritka nagy lúzer lehetsz, mert jó eséllyel semmi baja sem volt...
2013. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vortrex ***** válasza:
A gépet mindenképpen újra kell telepíteni, de a rózsaszín képernyő általában akkor lesz, ha meg van törve valahol a monitor kábele
2013. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!