Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorom, bekapcsolás után...

Monitorom, bekapcsolás után rögtön zöld színű lett, csíkokkal, és utána, minden sötét rózsaszín lett, miért?

Figyelt kérdés
Zöld szín világosabb zöld jobbról-balra lefutó de nem mozgó csíkokkal, (fekete szokott lenni,) és utána sötét rózsaszínű lett minden, (fehér szokott lenni.) Van a monitoron beállító gomb, állítottam rajta, de már tovább nem lehet, és még mindig nem olyan, mint kellene. További lehetőséget, én már nem tudok. Tegnap szokásos módon kapcsoltam ki, ma meg ezt adta ki, senki nem nyúlt hozzá, most csinálta ezt, először, és fogalmam sincs, hogy mi van, nagyon kezdő vagyok. Köszi a válaszokat!
2010. jan. 19. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűségi sorrendben:


1. Kontakthibás a monitorkábel. Mielőtt bármiből vennél újabbat, próbáld ki egy másikkal.

2. Meghalt a videokártya.

3. Meghalt a monitor.

2010. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!