Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Dell inspiron n5010...

Van egy Dell inspiron n5010 tipusu laptopom amihez eredeti windows 7 járt de ujratelepitettem egy cd vel és most ujraszeretném rakni rá eredetit hogayan csináljam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 20:06
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen laptopom van, nekem is járt hozzá windows 7, de nem lehetett vele újra rakni, hiába lett vele babrálva több órát. Valószínűleg szervizbe kell vinni.
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces vegye meg az ember aztán vigye el szervízbe hogy oda is fizessen -.-
2013. jan. 17. 20:22
 3/5 anonim válasza:

Enyém lassan két éves, Telenoros. 3 év garancia van rá, szóval szerintem ha elviszed szervizbe nem kell fizess.


Amúgy a tiéd is nagyon hamar felmelegszik? Amikor filmet nézek vagy játszok konkrétan tűz forró lesz. De igazából már játszani se tudok. Bekapcsolom a gépet elindítom a játékot a gép 15perc után kikapcsol, pedig akkor még inkább csak langyos még a gép.

2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem játszok rajta sokat de amikor néha játszok akkor nagyon felmelegszik de nemkapcsol ki
2013. jan. 18. 05:44
 5/5 anonim válasza:
Nekem is járt a laptophoz win7, azt mondták, hogy lemez se kell hozzá, mert a gépbe van "égetve" (én nem értek hozzá), és hogy van egy hosszú számsor amivel aktiválni lehet, ez a számsor a gép dobozán és/vagy a gép alján megtalálható. De hogy gyakorlatban hogyan kell csinálni, azt nem tudom. :(
2013. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!