Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan segitségre lenne szükség...

Olyan segitségre lenne szükségem ami lehetővé teszi azt hogy a betört képernyőjű laptopomnak más műszaki hibája legyen! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a betörést már nem lehet helyre hozni csak cserével, de ha nincs bekapcsolva a gép akkor nem látszik hogy betört volna! Nekem egy olyan szakszerű segítség kellene hogy a sztg.-t egyáltalán ne tudhassam elindítani vagyis a bekapcsoló gombja ne működjön ne tudjon elindulni az sztg.! Lehetséges ilyen típusú kárt tennem benne? nagyon fontos lenne mert ha megtudnám oldani akkor nagyon hálás lennék de ha nem hát akkor vállalom a felelősséget de jó lenne ha valami szakember tudna segíteni! És ha nem vagytok biztosak abban hogy működne és lehet nagyobb lesz a kár amit én akarok nekem az se baj a lényeg hogy ne tudjon elindulni az sztg.!
2013. febr. 4. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú gondolom ha kiderülne a törés akkor gondok lennének....

Ha szétszeded a laptopot és kikötöd akkor nem fog működni a gomb.

A felső panelt(amin a billentyűzet is van) kell csak kiengedned és akkor a főkapcsoló gombjának a vékony vezetéke is látható lesz, azt meg nem muszáj elvágni, hanem elég ha egy gyújtóval megégeted és már is műszaki hibának tűnik.

2013. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Imádlak :) életmentő vagy :) mindenképpen megcsinálom :)

El se tudod képzelni milyen problémák lennének..

2013. febr. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!