Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Air/PC + iPad?

MacBook Air/PC + iPad?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy számítógépet.

Sokáig macbook pro retina volt tervben, de közben eszembe jutott, hogy kevesebből, mint a macbook ára, tudnék venni egy PC-t plussz egy iPad-et.

Hagyjam magam lebeszélni a MacBook-ról, és inkább a második összeállítás, vagy ne?

Ha igen, akkor PC-ből tudnátok küldeni linket, vagy képet, összerakva olyan konfigurátorral, vagy mivel?

Mert nem nagyon értek az összerakáshoz :S

Minecraftozni szeretnék a PC-n, tehát azt maximális beállításokkal futtassa, és jó lenne ha videót is tudnák vele venni, és nem menne le olyankor 1 fps-re a játék... Nem szeretném, hogy ha már 3-nél több program meg van nyitva, befagyjon, és csak 10 perc múlva térjen magához (a mostani ezt csinálja)

más játékkal nem nagyon játszom.

Munkára használom, de azt a mostani gépem is megoldja (PowerPoint, Word, Excel)

210-220 ezer Forint a maximum, amit rá fordítanék.

Lehet ennyiből jó gépet venni, ami megbízható? Vagy maradjak a macbooknál? Tudom, nem gamer gép, de egy minecraftot azért 50 fps-sel szerintem elvisz, nem úgy mint a mostani...



2013. márc. 12. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Annyi pénzből elég komoly gépet lehet összerakni. Még egy jó laptop is kijön belőle. Biztos lesz itt valaki aki összerak neked egy gépet belőle.
2013. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Okés, köszi. Ment a zöld :).

Egyébként akkor írhattok laptopokat is, csak ne gagyikat, amik recsegnek ropognak.

2013. márc. 12. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Például ez is nagyon jó pc,de majd az okosak kijavitanak ha nem.

[link]

2013. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mac nem neked való. Főleg ha a játék ennyire fontos.
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3: Bocs, de az a konfig irdatlan sz&@.

Kérdező: lődd be, hogy mennyit szánnál PC-re és írj ki egy kérdést, hogy rakjanak neked össze egyet!

G.

2013. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Multigod97 ***** válasza:
Előző: Hát ez egyáltalán nem igaz. Mi nem jó benne? 8GB RAM? bővítheted. 1TB 7200 rpm-es vinyó? ha valamiért nem tetszik bővítheted. GTX 650 2GB? ez mindent elvisz... mi kell még? ez egy nagyon jó gép
2013. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor menjünk végig:

I5: Minek?! 150k van az egészre, de már ellőttük a jó részét a processzorra!

Lapot passzolom, ahhoz nem értek.

memória, merevlemez van, csak nem tudjuk, milyen.

GTX 650 egy vicc. ár/érték aránya lófütty, a teljesítménye meg még a 7770-ét se éri el. A 2 GB VRAM meg parasztvakítás.

600W-os táp, de minek ekkora? ODD-ről semmit nem tudunk.

A ház jó.

Igazándiból a gép éppen játékra sz#r. Én már leírtam, hogy mit tegyen a kérdező, ezt még mindig mereven ellenzem.

G.

2013. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jobban kinyitod a szemed meglátod mennyit szán rá...
2013. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg, eszem ágában sincs kötözködni, de a linkeden 154 ezer forintos gép van. Nemde?

G.

2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idézek:

"210-220 ezer Forint a maximum, amit rá fordítanék."

2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!