Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni a Need for speed Shiftröl érdemes e megvenni a játékot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Nem lesznek benne forradalmi újítások. Ugyanazt fogják eladni más bőrben.
2009. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes, de am ha most fizetsz elő gamestarra akkor adnak hozzá. ez am elég nagy kiba.szás mer 5 éve fizetek elő és én nem kapok, csak az újak -.-
2009. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel,letöltöd torrent oldalakról.
2009. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megmondom összintén nem nagyon töltögettek már, másrészt ami jo játék azt megvesszem eredetibe ezért is tettem fel a kérdést hogy érdemes e!Egyszoval kiváncsi vagyok mindenki véleményére!
2009. szept. 18. 11:25
 5/13 anonim válasza:

Hát én megvettem!

Nagyon nem kellet volna, az irányítás...

2 kerekessel 1 métert nem tudok egyenesen menni hiába van bekapcsolva minden segédlet állandóan kipördülök 4 kerekessel is uygen ez csak azzal nem prödülök ki szóval irányíthatatlan am nagyon jó játék lenne.Am más is ezen a megállapításon van irányítás terén,nem az van h én nem tudok vezetni

2009. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod irányítani, mert nem billenytűhöz való. Nagyon reális a játék. Ha van kormányod, és élvezhető grafon tudsz vele játszani, akkor vedd meg, vagy előbb töltsd le és ha tetszik akkor vedd meg.

Majd írd meg hogy döntöttél!

2009. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kellene hozzá kormány :(???
2009. szept. 20. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:
úgy lenne az igazi...
2009. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én billentyűvel játszok és egyszerűen szar...:S kipróbáltam kormánnyal és a különbség nagyonnagy...kormánnyal élethű nagyon!!de én aztmondom...MEGÉRTE MEGVENNI!!
2009. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Attól függ.Ha nincs kontrollered vagy kormányod csak billentyűzeted NE VEDD MEG mer úgy 1 idegesítő vacak de kontrollerrel vagy kormáén nyal már 1 isten királly játék szal ettől függ.
2009. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!