Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megaupload-on hány pontot...

Megaupload-on hány pontot kell összegyűjteni a feltöltőnek hogy prémium acc. -ja legyen?

Figyelt kérdés
Sokan panzkodnak letöltők, hogy a rapidsahret nem szeretik, ezért én váltanék 1 ftp-s tárhelyre, és még nem tudom hogy melyiket válasszam. Így lehet hogy inkább arra a kérdésre is válaszoljatok pls hogy szertintetek melyik a legjobb tárhely és miért??
2009. szept. 28. 19:15
 1/3 anonim válasza:

Semennyit. Fizetni kell. Premium accountra kell regisztrálni.


Miért jó?

-Premium tag (feltöltő vagyis a te szempontodból): Két hónapra kb. 4000 ft a tagdíj. A pénzedért cserébe meg is kapod a tagságot, nem átverés. A fájljaidat nem törlik, amíg fizeted a tagságot, és nincs tárhely korlátozás sem.

Ha fizetős tag vagy, sokkal gyorsabb a fel és letöltésed is, és annyit tölthetsz le amennyit akarsz, nincs korlátozás.


-Letöltők szempontjából: Várni kell ugyanúgy, mint más oldalaknál. Ha egyáltalán nem tag, akkor ha jól emlékszem kb 1 percet, ha regisztrál de nem fizetősre, akkor kevesebbet. És persze van napi letöltési korlát.

1 GB-nál nagyobb fájlokat csak fizetős tagok tudnak letölteni, tehát ha nagy fájlt töltesz fel, akkor érdemes feldarabolni.


Régebben próbáltam letöltögetni én is rapidról, és igencsak elegem lett belőle mert szinte soha nem volt szabad letöltési szál, mindig kiírta, hogy próbáljam újra később. (Mellesleg, kiírta azt is hogy valami x-százezren akarják leszedni a fájlt rajtam kívül, holott az egy olyan fájl volt, amit biztos hogy nem is akarnak összesen annyian leszedeni, pláne nem ugyanabban az időpontban mindenki) Szóval rapid tényleg nem jó, megértem, hogy miért panaszkodnak a letöltőid.


Ha megaupload mégse jönne be, szerintem még Mediafire is jó, bár azt csak letöltőként tudom dicsérni. Nem tudom, hogy az az oldal mit nyújt a tagdíjért cserébe. Olvasd el a leírást az oldalon.


írd meg, hogy döntöttél!

2010. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a bő választ.

Hát azaz igazság hogy fizetni nem szeretnék semmiféleképp. (persze ha nincs választás akkor, úgyis az lesz )

Egyébként ugye 3 hónapja írtam a kérdést kb és hát sajna idő hiányába (egyetem) már nem tok feltöltögetni. de szerintem nyáron újra beindulok :)

Egyébként sokan szeretik a Hotfile-t arról mit tudsz? (mit tudtok).

2010. jan. 9. 09:35
 3/3 anonim válasza:
Csak letöltőként használom néha, ha oda van feltöltve valami. Az is várakoztatja a letöltőt. Nem vagyok oda érte, de még mindig jobb, mint ha rapidról akarnék letölteni.
2010. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!