Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy winchester-en...

Hogy tudnék egy winchester-en lévő dolgokat meg nézni?

Figyelt kérdés
Van egy winchesterem és még kb 2 éve vettem ki az egyik gépből ami tönkre ment és el tettem a winchestert biztonságos helyre aztán vettem egy új gépet de abba volt vinyó ezért nem raktam bele a másikat. De most viszont kéne az ami rajta van a vinyón hogyan oldhatnám meg ezt h le tudjam szedni ami rajta van?
2013. jún. 11. 19:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A régi gépem már nincs meg de az újról nem boot-ol egyáltalán. Amúgy a vinyóm ide kábeles és Maxtor Athena a márkája.
2013. jún. 18. 17:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha csak az új van benne akkor bootol vagy akkor se?
2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Régi vinyót akarom bele tenni az új gépbe és sehogy se akar be boot-olni a biosba jelzi hogy jól van csatlakoztatva mert fel ismeri de boot-oláskor nem boot-ol be semmit se
2013. jún. 18. 17:40
 14/17 anonim ***** válasza:

Látom nem értjük egymást.


Csak a régi vinyó van benne vagy az új is? Melyikről akarsz bootolni? Be van állítva a bootsorrend?

2013. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Csak a régit akarom rajta be boot-olni az újat ki vettem és be is álítottam hogy csak a régi vinyót boot-olja. Az új nincs benne.
2013. jún. 18. 18:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Na végre. Azzal ne nagyon kísérletezz, mert az egy teljesen más gép alapján lett telepítve, mások a driverek, még jó hogy nem bootol. Úgy kellene, hogy az újat is visszateszed és arról bootolsz és akkor át tudod másolni a régi vinyóról az újra a cuccot...

Nem is értem, hogy hova szednéd le a neked kellő dolgokat ha csak a régi van benne. Visszateszed mind a kettőt és egyikről a másik vinyóra tudsz másolni...

2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2013. jún. 18. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!