Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Navon Raptor 7" táblagépen...

Navon Raptor 7" táblagépen miért nincs internet?

Figyelt kérdés

Vettem hozzá egy Huawei e220 3g modemet, ez kompatibilis vele.

A táblagéphez nem tartozott otg kábel ami átalakítja az USB-t micro USB-re, ezért azt is vásároltam.

Összedugom a táblagépet a Huawei e220 modemmel, a jobb alsó sarokban megjelenik a térerő ikon, de üres és azt írja nincs

internet.A modem kéken villog tehát HSDPA van.De internet nincs, a beállítások menüben nem jelenik meg az ethernet.

Mi lehet a probléma?Kérem írjon valaki mielöbb, hogy mit rontok el.

Segítségnek:

Az internet előfizetésem vodafone (nem tudom ez befolyásolja-e)

A kábelt számítástechnikai boltban vettem , egeret rádugom azt felismeri a tábla.

A modem jó, átdugva laptopba ott jó.


(Olvastam fórumokon olyat is, hogy van kábelek közt külömbség az egyik OTG a másik normál az OTG-nél a 4-es,5-ös ér össze van kötve)


Segítsetek!



2013. jún. 11. 21:25
 1/1 anonim válasza:
Szia :) Sajnos ebben nem tudok segíteni nekem olyan próblémám van h a wifire nem tudd rendesen csatlakozni :S nem értem miért azt írja csatlakozva és mégsincs netem :S Valami help ?!
2013. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!