Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mteach aTAB7 wifi probléma,...

Mteach aTAB7 wifi probléma, vagy más?

Figyelt kérdés
Tegnap este még szépen neteztem rajta stb.. viszont ma 16.00 tól nem birok. Nem ejtettem el, rendes a wifi stb.. Úgy kell elképzelni, hogy "youtube app" kiírja, folyamatosan h gond volt a hálozattal, rámegyek, hogy "ok" de megint bejön , de amikor valamit oda fel beírok(keresőbe) pl. "pewdiepie let's play" akkor azt behozza és meg is bírom nézni, mi lehet a baj?

#probléma #M-Tech #atab7 #wifi problem
2013. jún. 25. 16:35
 1/3 anonim válasza:
Futtasd le a speedtest.datanet.hu t és másold be a kapott eredményeket valószínűleg lassú a neted. Próbáld meg beállítani a wifi csatornát, mert lehet összeakadtak a hálózatok. Üdv.: BRobi
2013. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dowload: 5,87 Mbps

Upload: 0,49 Mbps


nem hiszem, hogy a nettel van baj, volt egy nagyobb lefagyása esetleg elbuggolt? Mert ugye youtuba ha beírok valamit a keresőbe behozza és meg is bírom nézni a vidit de főolalon azt írja, Gond volt a hálozattal..

2013. jún. 25. 21:06
 3/3 anonim válasza:
milyen típusú a routered? Nálunk pl. 10 megás net ment 1 megával mert kb 10 en voltak az 1 es csatornán és átkapcsoltam 11 esre kerek 10 megát mértem. Ezt be kell állítani a routerbe. De ha leírod a típusát elmagyarázom neked :-) Üdv.:BRobi
2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!