Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu Linux bejentkezési...

Ubuntu Linux bejentkezési probléma!? Segítség!

Figyelt kérdés

A gépemen Ubuntu 12.10 (quantal) linux van.

Egyik nap arra fogad hogy nem enged bejelentkeznem.

1.A telepítéssel már vagy fél éve megvagyok.(ez nem lehet probléma)-ott megadtam a jelszót tudom,ez működött is a mai napig.2.mikor a gépet bekapcsolom akkor bejön hogy adja meg a jelszót megadom 4-5 mp. és visszadob hogy ujra irjam be és ez szépen így megy. Vendégfiók üzemel,de minden fontos jelszavam meg egyebek a masik profilba van és nem szeretném ujrainstallálással letörölni,valahogy menteni akarom! esetleg Live CD vel mászkáljak a merevlemezen?

vagy komplett ujrarakás?és minden adatnak bye bye



2013. jún. 30. 23:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
amugy telepítés előtt Live cd vel átnéztem a 'Lemez hibakeresése' és 0 hiba felhúzott és ment a reinstall
2013. júl. 1. 17:22
 12/12 kovpet ***** válasza:
Nem is azért küldtem a linket. Hanem kézzel indítva az ablakkezelőt, hátha lett volna valami hibaüzenet.
2013. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!