Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cd-írással akadtak problémák,...

Cd-írással akadtak problémák, milyen cd-t érdemes vennem, amit felismer a gép?

Figyelt kérdés

A meghajtóval nincs gond, most vettünk TDK üres lemezt, hogy tudjak cd-t írni, de csak ciripel aztán elhallgat és nem ismeri fel.

Olcsó cd volt, utánaolvastam, hogy néha a cd-k a hibásak, szóval akkor megérné drágábbat venni? Milyen CD-ket ajánlotok? Illetve milyen tapasztalatai vannak a Windows Media Player-rel történő CD írással? Érdemesebb lenne letölteni más programot? ha igen, melyiket?

Köszönöm, annak aki sok kérdésemre válaszol :)


2013. nov. 28. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

LOL! Milyen drágábbra gondolsz? Vmi dubaji gyémántberakásos aranyozott lemezre?

Ha normális -nem hamisítvány- tdkt vettél (ami is nem tartozik a legolcsóbbak közé), akkor annak jónak kellene lennie, viszont nem minden íróval kompatibilis minden lemez.

Nekem régebbi lg íróm van, és vt már gondom tdk dvdvel, de a verbatimban még nem csalódtam sosem. Persze az újabb írók már vszeg kevésbé kényesek...


A wmp-t, meg a win beépített fostalicska cuccait pedig felejtsd már el, és normális íróprogit használj, pl. nero-t!

2013. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam gyémántberakásos dvdkre, csak gondoltam a 200 ft-os cd nem a legfelsőbb árkategória. :'D

Az a bajom, hogy nekem ezek egészen kínaiul hangzanak hogy neked lg íród van. Ez pontosan mit takar?

Rendben köszönöm a tanácsokat, verbatimot veszünk, és akkor letöltök progit, bár a nero az fizetős, ha jól tudom, fizetni meg nem akarok.

2013. nov. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!