Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma Fujitsu siemens...

Probléma Fujitsu siemens v5505-ös laptoppal. Az operációs rendszer betöltése megszakad. Mit tegyek, érdemes e javíttatni? bővebben lent.

Figyelt kérdés
A v5505-öm régóta szórakozik,bekapcsoláskor hosszan sípolt sokszor.Kb. két napja,ha bekapcsolom a gépet a windows xp betöltése közben megszakad és újraindul.Volt már ilyen régebben,szervízben alaplap problémát mondtak,miután hazavittem otthon kivettemés visszaraktam az aksit és elindult,most ez sem segít.áttettem a RAM-ot a másik foglalatba,de így sem indul el.A hibaüzenetet nem tudom elolvasni mert olyan gyorsan leáll.2003-as xp van rajta.Szeretem ezt a gépet,de egy új alaplap elég drága ha egyáltalán találok bele. Előre is köszi a segítséget.
2012. ápr. 8. 18:56
 1/1 cipi8 ***** válasza:

[link]


Szerintem meg csak memória hiba lesz! Próbáld meg úgy hogy csak 1 Ramot raksz be és úgy indítod hátha akkor nem lesz ilyen gond! Ha az egyiknél sípol a másiknál meg nem akkor tutira rosszalkodik a sípolós! Ha akarsz akkor tudsz venni laptopba való memóriát. De a szervizben amit mondtak neked hogy az alaplapi hiba is okozhatja az is lehetséges és valószínűleg tartom hogy az én leírt módszereimet is kipróbálták.

Használtan meg alaplapot venni hát... én nem vennék az biztos! Mi van akkor hogy ha nem igazán hozzáértő eladótól veszel és annak is van valamilyen kis hibája!


Én a helyedben kezdenék majd spórolni egy új gépezetre!

2012. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!