Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 3 Mennyien fognak...

Playstation 3 Mennyien fognak még ilyet venni és pl ha május eleje fele beruházok egyre mien játékon kb mennyien fognak mutizni?

Figyelt kérdés
Mennyien fognak még ilyet venni és pl ha május eleje fele beruházok egyre mien játékon kb mennyien fognak mutizni

2014. jan. 2. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát az nem igazán, gondold már el h 512 kb-s megosztasz 2 fele mer van a gép meg van a ps3 az már csak a fele.


Na az kb Csernobil, vegyél egy 10 MB-s csomagot az 4.000 ft azzal fogsz tudni multizni.

2014. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát lenne 10 mbps csak egy olyan faluban lakunk ahol nincs rá lehetőség pénz lenne meg az a net csak úgy lenne ha a telekom gyorsan dolgozna meg ha lejár a 2 év hűség idő a sz*r vodafonos mobilnetnél :( pedig már annyira aszthittem hogy majd tök jó tom tolni a bf 4-et multiban hát akkor talán bf-et nem is veszek
2014. jan. 3. 20:24
 13/16 A kérdező kommentje:
de hogy érted hogy a gép felé? mert én amikor multiz(nák) akkor csak a ps lenne bekapcsolva
2014. jan. 3. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát mobil nettnél sehogy de ezt nem tudtam.

Azzal önmagában se tudnál játszani a mobil net az sima böngészésre meg e-mail-re van másra nem jó.

2014. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem baj már bele törődtem de ha sikerült a cs 1.6 source minecraft 1.6.4 letöltése meg ilyenek egy multi nem fog ki rajtam :D majd ha megvettem a ps 3-at ki próbálom a multit de bf 4-et tuti veszek mert tetszik a single része
2014. jan. 3. 20:46
 16/16 A kérdező kommentje:
meg hó végén 25.-én mindig begyorsítják csak 8gb adatforgalom van ami naon kevés
2014. jan. 3. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!