Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kijön idén a Half-Life 3,...

Ha kijön idén a Half-Life 3, mire számítanátok/ mit várnátok el tőle? Vagy szerintetek milyen módon adják ki?

Figyelt kérdés

Én egy epikus, átvizsgáló Borealis felfedezésre gondoltam némi "eksön"-nel. :P

Én várok egy AI-t a Borealis fedélzetén, vagy valamiféle óriási portál irányító eszközt.

Én arra számítok, hogy a Combine egy portált nyit Xenre, hogy az advisorok ott átvegyék az uralmat (valószínűleg G-man lesz az ottani úr).

Aztán, szerintem sikerülni is fog a férgeknek, de nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fog kinézni az új Xen új játékmotorral. :P

És biztos vagyok, hogy visszajönnek a játékba a bullsquid-ek és a csőrös-csápok.

Controllerekre és gargantuákra nem várnék.

És kinézném az advisorokból, hogy ha teljesen nem is, de részlegesen irányítani fogják Xent és élőlényeit, köztük a Vortigauntokat valószínűleg.

Bár az is lehet, hogy G-man totál más pozíciót kap.

Szerintem a játék azért késik, mert megint kiad a Valve egy összeállítást, és 85 százalékosan biztos vagyok benne, hogy lesz Portal 3 abban az összeállításban.

De az 99,5%, hogy vagy idén, vagy 2015-ben kijön ez a cucc, mert különben nem valószínű.

A Valve már egyre többször emlegeti a meglepetéseket a 2014-gyel együtt, szóval ez valami nagyon-nagyon-NAGYON nagy durranás lesz. Még a Team Fortress 2-ről is alig készítenek frissítést, szóval valamin dolgoznak ott...

Vagy új játék???

Na, mindegy, de idén lesz nagy meglepi.



#2014 #Valve #2015 #Half-Life #Gordon Freeman #G-Man #Borealis #Pick up that can! #Half-Life 2: Episode Three
2014. jan. 8. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Ha kidják akkor sok dolgot várunk tőle olyan korszak meg váltónak kell lenni mint a 2-nek. Amúgy jó ez a sztori amit mondtál, én örülnék ha többet mesélnének a Black Meas-áról meg a többi cégről :D
2014. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a Borealison valami AI vagy teleportacios huncutsag lesz, mert az Aperture ebben a kettoben utazott foleg (GlaDOS meg a portal gun ugye). Es mivel a hajo nyomtalanul eltunt, aztan felbukkant jegbe zarva a vilag masik felen, en a teleportaciora gondolok (vagy epp GlaDOS egy masik verzioja ami a hajoert felelt, meghulyult es elropitette az egeszet a fenebe, es igy AI is van, meg teleportacio is). Epp ezert en arra gondolok, hogy kulon Portal 3 nem lesz, hanem valamikeppen a Half-Life sztorijaba fogjak beleepiteni, pl a Borealison Gordon megtalalja a portal gunt es maris kezdodhet a moka. A Portalbeli Chell szerintem kizart, hogy elokeruljon, az egy kulon, lezart tortenet, mivel a Portal elso resze jatszodik kb akkor, mikor a Half-Life 1-2 kb (meg GlaDOS meg is emliti asszem valamikor Chellnek, hogy micsoda vilag van odakint most a felszinen - felteszem, a Combine megszallasra utal ezzel). A Portal 2 pedig SOKKAL kesobb jatszodik ugye, szerintem akar tobb szaz evvel kesobb is, csak meg kell nezni, hogy mi lett az Aperture-bol, meg az elejen a szamlalo is kiakad, mikor kozolni probalja, hogy meddig volt Chell alomban. A jatek vegere Chell ugye kijut a felszinre, es abbol itelve, hogy ott milyen szep, egeszseges buzatabla kozepen talalja magat (ha jol emlekszem), en arra kovetkeztetek, hogy az elmult idoben az emberiseg szepen visszaverte a Combine-t es talpra allt (tehat a HL3-nak happy end lesz a vege szerintem), mivel a Combine ugye kiszaritassal meg mindenfele egyeb modszerekkel szepen tonkretette a Foldet, tehat en a HL2 idejen nem nagyon tudok elkepzelni ilyen jol termo buzatablat.

Na, lehet, hogy kicsit terjengosre sikeredett az elmeletem...

Ja meg annyi, hogy a HL1 kiegeszitojeben, az Opposing Force-ban a vegen GMan Adrian Shephard-ot is sztazisba helyezi, ahogy Gordonnal tette - eddig megsem hallottunk rola semmit. Lehet, hogy GMan-nek vele is tervei vannak?

2014. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen cikkben olvastam, hogy Gordon bácsival és Alyx nénivel a Combine ellen indulunk hadjáratra. Igen ám, csak HEV ruha nem véd meg mindentől, így Gordon Freeman egy balesetben meghal, és Alyx-szel kell tovább játszani. A játék végén megjelenik G-Man és két választási lehetőséget kínál:

1. Megmentjük Gordont, de ezzel eláruljuk a küldetést és a támadás kudarcba fullad

2. Egy végső támadást intézünk a Combine ellen, amibe viszont mi is belehalunk


Hogy tényleg így lesz-e, azt nem tudom.

( Azért nekem annyira nem tetszik, hogy Gordon papa meghal :(... )

2014. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző. Megvan a link:

[link]

2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy április elsejei a cikk ;)
2014. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 delusion ***** válasza:
A Half-Life 3 előtt nem az Episode 3-nak kellene kijönnie?
2014. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a 3. részben lenne egy nagy váltás.

Mint ahogy az 1. rész Black Mesája után jött egy nagy ugrás City 17-be.

Az Episode 3 le fogja zárni a forradalmat, a Half-Life 3 pedig megint ugrani fog valahová.

Ja, és szerintem új engine is lesz. A Source motor az Episode 3-mal szerintem el fog tűnni, elvégre generációváltás van vagy mi a fene :)

2014. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Source 2 lesz, sőt, már lehet, hogy a mostani Valve Sourceos játékaiban az alapjai vannak. Például, én úgy látom, hogy néhány HL2 karakter skinje részletesebb
2014. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!