Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kombinált jack és/vagy Realtek...

Kombinált jack és/vagy Realtek HD Audio probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új gépem van (Asus X550CC), amiben kombinált jack dugó van. A hangszórók illetve a fülhallgatóm hang kimeneti része működik vele (a fülhallgatóm hagyományos), de a mikrofonja nem. Hiába vettem hozzá átalakítót, ami 2 hagyományos kimenetet csinál a kombináltból (mikrofon+hangszóró), a hangszóró működik, de a mikrofon még mindig nem. A Realtek HD audiokzelő rákérdez, hogy mit dugtam be, mikrofon lehetőség nincs, csak headset... amikor az átalakítót dugtam de, akkor is a headsetre mentem, de úgy se működött (konkrétan minden lehetőséget kipróbáltam -kihangosító, fejhallgató, hangszórókimenet-, de a mikrofon sehogy se jó).


Láttam, hogy másoknak is voltak problémái a kombinált jackkel... eleve azt sem értem, hogy minek kellett bele kombináltat rakni, miért nem volt jó a laptopokba a hagyományos.


Előre is köszönöm!



2014. jan. 14. 17:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!