Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képeket írtam cd-re, de...

Képeket írtam cd-re, de minden kép eltűnt, valaki tud segíteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Felmásoltam a meghajtóra az írandó fájlokat, beraktam az üres cd-t, a lemezre írás-ra kattintottam, kiírta milyen sebességgel fog írni, beírtam a cd-nek egy nevet,az írás-ra kattintottam. A végén kidobta a cd tálcát ahogy szokta, de amikor visszaraktam a cd-t teljesen üres volt és az ideiglenes fájlokat sem találom a meghajtón. Lehet ilyenkor még vmit tenni?
2014. jan. 26. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepíts egy normális író szoftvert, pl Ashampoo Burning Studio 6 FREE.
2014. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Ashampoo Burning Studio tényleg nagyon jó, de a többivel sem kellene gond legyen (PL.: ajánlom.: CDBurnerXP)


"Üres maradt a lemez"

Megírtan lett üres, vagy nem írta meg és úgy maradt üres?


íróprogramok tudnak írást szimulálni (opcionális) . Miután leszimulálták utána kezdődik a valódi írás! Lehet az írás rész kimaradt.


Van hogy gyárilag rossz az üres lemez, ezt általában kiírja az íróprogram.ideiglenes fájlok csak addig maradnak míg az írás véget nem ér (vagy meg nem szakad).

Az írási fájlokat el lehet menteni project -ként, viszont ha az eredeti helyéről eltűnnek a fájlok akkor a project fájl betöltése után már nem találja és nem tudja megírni.


ezt a részt nem értem:

"az ideiglenes fájlokat sem találom a meghajtón"


Nem arra van szükség, hanem azokra amiket kiírsz (lsd.projectfájlok)

Ha törölted az eredeti (megirandó) fájlt akkor azt már nem tudod megírni!


visszaállíthatóak szerencsés esetben a törölt fájlok, törlés után nem sokkal, helyreállító szoftverrel pl Recuva.

2014. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak nagyon szépen köszönöm, a Recuvával megtaláltam az elveszett képeket :)
2014. jan. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!