Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális, hogy engem zavar...

Az normális, hogy engem zavar a haverom a "számtech hülyesége"?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam hova sorolni, de máshol nem értik meg.

Nos a helyzet az, hogy a haverom számtech tudása a béka segge alatt van( ez a 1gb-os videó kártyám van meg 6 magos procim falra mászok szindróma)és amikor segíteni akarok neki akkor meg még neki áll feljebb. Ugyanis sikerült a profi számteches ismerősével felujítai a gépét 100 ezerből úgy, hogy egy fx 6300-at ,egy asrock 970 pro 3 r.2 és egy hd 7770 ghz edition lett belőle, amikor meg mondom neki, hogy átbaszták engem csesz le, hogy mit értek én ezekhez.

Ha ezt a sokat végig olvastad kíváncsi lennék ti mit gondoltok a dologról.


2014. febr. 25. 20:14
 1/3 Tengor ***** válasza:
100%
Ha ő boldog az új gépével, akkor had legyen! Neked nem lesz jobb v. rosszabb ha közlöd vele, hogy átverték.
2014. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Német_Tibor ***** válasza:
100%
A jó üzlet az mindig szubjektív. Ha ő azt hiszi, hogy az volt, akkor úgy sem tudod megmagyarázni neki:)
2014. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább foglalkozz a te dolgoddal és ne a máséval,
2014. febr. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!