Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Digitális Miskolc által...

A Digitális Miskolc által kiosztott laptopokon, van egy OSC Inventory Agent nevezetű program. Mit tudnak megnézni a laptopon?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdeztem, mert nCore-ról leszeretnék tölteni pl. Játékokat (GTA : San Andreas) ezek nem jogtiszták, ha jól tudom. A Filmek és Zenékkel mi van? Azokat is le szabad töltenem? Mert csak saját célra használnám ezeket.

2014. máj. 15. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha újratelepíted a gépet? :D Azt nem szabad? Akkor az is letörlődik és kalózkodhatsz nyugodtan. ;)


A kérdésben felsorolt dolgok letöltése kalózkodás, nem jogtiszta.

2014. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szabad újratelepíteni a gépe, gondoltam már arra is ;) De a szerződés tiltja... Egyébként köszönöm a választ! :)
2014. máj. 20. 15:26
 3/5 anonim válasza:
Én simán letöltöttem már jó néhány dolgot és ncore-ról és még nem szóltak :D
2014. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez a kérdés egyébként engem is érdékelne, de egyébként elég furcsa ez az egész, ugyanis én ugy tudtam h hetente vagy havonta, már nem is tudom,

- kell ilyen kitöltendő tesztkérdéseket kell küldeni.

-Másrészt olvastam erről h kb 1,1 milliárd forint el is tünt ebböl a digitális közösség nevü programbol

[link]

- A honlapjuk se frissül már mióta nincs semmi uj hír erröl az egészröl,

nekem nagyon kamu szagu ez az egész dolog és csak a pénzt húzták ki megint és szarnak az egészre

2014. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem mondtak semmi ilyesmit. A cikk meg szerintem csak lejáratás akart lenni. Az oldalon szerintem meg azért nincs semmi mert még mindig osztják a laptopokat elképzelhető hogy majd ha mindet kiadták akkor lesz valami.
2014. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!