Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát vegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára veszek egy digitális rajztáblát.Kb. 30 ezret szánnák rá.Nézegettem az árgépet, meg így a neten is, és arra jutottam hogy egy Wacom Intuos Manga tökéletesen megfelelne.Mi a véleményetek erről a fajtáról? Szerintetek egy kezdő rajzolónak megfelelne? Tudtok jobbat 30 ezer körül? :) Mivel nem nagyon értek a digitális rajztáblákhoz, ezért gondoltam felrakom még a felmerülő kérdéseimet is.De elsőnek is azt szeretném kérdezni, hogy az Árgép oldal megbízható hogy onnan rendeljem meg? S nézzétek meg ezt az oldalt: [link]

Itt egymás alatt több Wacom Intuos Manga rajztábla van.Mindegyik pont az, vagy van valami eltérő bennük? Mert valamelyik 1-2 ezerrel több, illetve kevesebb.

Ha az Árgép oldalról rendelek, ugye lesz hozzá USB kábel, Drive CD, és a még szükséges cuccok hozzá?

És ha esetleg az Árgép oldalon nem mindegyik pont olyan Wacom Intuos Magna rajztábla, akkor mégis melyiket vegyem meg közülük?

És a rajztáblát nem kell tölteni, se semmi csak bedugjuk a gépbe az USB kábelt?

A toll mivel működik? A tollat és a radírt (ami a toll végén van) azt kell cserélni?

Ha bármi eszetekbe jut azt kérlek írjátok le! :)

Bocsánat a zavaros megfogalmazásért, meg ezekért, de sietek így nem tudok nagyon gondolkodni.Remélem értitek a kérdéseimnél hogy mire is gondolok.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. júl. 12. 14:33
 1/2 anonim válasza:
Én is ebben a dilemmában vagyok!Én is kinéztem 3-mat és abból az egyik pont ez a típus amit te kinéztél!Szóval szerintem nincs vele gond!De ettől többet én sem tudok mert én is csak egyenlőre nézegetem őket,de javaslom hogy mindenképp Wacom fajtát válassz mert nekem is ezt ajálják! :)
2014. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és elvileg(de ezt csak mondták nekem)hogy az oaziscomputer.hu is megbízható!
2014. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!