Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek ezt? A Microsoft...

Ti elhiszitek ezt? A Microsoft tényleg megveszi a Mojang -ot?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon remélem, hogy nem igaz! :o

Egyébként ha utánanéztek találtok róla angol cikkeket is. Például ez:

[link]



2014. szept. 14. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez a piacgazdaság. A nagy hal megeszi a kicsit.


Notch - a Minecraft kiötlője - számára nehézséget jelentett egy ekkora hatású projekt menedzselése, ezért kilépett a Mojangból:

"As you might already know, Notch is the creator of Minecraft and the majority shareholder at Mojang. He’s decided that he doesn’t want the responsibility of owning a company of such global significance. "


Így kisebb projektekre tud fókuszálni:

"Over the past few years he’s made attempts to work on smaller projects, but the pressure of owning Minecraft became too much for him to handle."


A Microsofttal már 2012 óta együtt dolgoztak, így adekvát volt, hogy ők vásárolják fel:

"There are only a handful of potential buyers with the resources to grow Minecraft on a scale that it deserves. We’ve worked closely with Microsoft since 2012, and have been impressed by their continued dedication to our game and its development. We’re confident that Minecraft will continue to grow in an awesome way."

2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De ez egy rész nagyon furcsa.

Hogy a Microsoft pont a Mojangot...

Szerintem csak el fogják rontani az egész játék hangulatát.

De hát ez van nem tudunk mit tenni :(

2014. szept. 15. 19:56
 13/22 anonim válasza:
Ebből az egészből semmi baj nem lesz. Lehet hogy az xbox ps verziók is gyorsabban fejlődnek majd meg a telefonos verzió is. Ami gond lehet hogy picit többe fog fájni hogy játszhass mondjuk szerver készítés pénzbe kerül vagy nem lesznek offline modos szerverek de annak aki szereti a játékot igazán nem fog gondot okozni mert kb olyan 1-2 euró lesz HA lesz.Plusz lehet hogy a win 9-ben benne lesz alapból az MC vagy megcsinálják Win.exe-be ami még jobb a win 8-8.1-majdani9 használóknak. Plusz laggmentesebbé is tehetik ;) (fejlesztők nem cserélődnek csak bővülhetnek.)
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Amit az utolsó írt az igaz, hogy laggmentesebbé tehetik, meg, jobban optimizálják, mert ugye a Minecraft akkor is egy indie játék, tehát nincs úgy optimizálva, mint egy Crysis 3 vagy Watch Dogs, de lehet, hogy magába a játékmenetbe beletúrnak és csak elrontják. Én igazából ettől félek...


Na ja, ugye áprilisban fog jönni a Windows 9. Az mondjuk érdekes lenne, hogy alapból benne van a Minecraft :DD

Ez nekem is megfordult a fejemben.

Egyébként nekem amúgy is eredeti Minecraftom van, tehát ha kevesebb lesz a tört szeró, talán nem akkora gond.

Bár vannak nagyon jó magyar tört szerverek is...


Egyébként hogy érted, hogy "a fejlesztők nem cserélődnek, csak bővülnek"?

A Mojang tagjai kiléptek, mostantól csak a Microsoft fejleszti...

2014. szept. 15. 22:02
 15/22 anonim ***** válasza:

"A Mojang tagjai kiléptek, mostantól csak a Microsoft fejleszti..."

A két alapító lépett ki:

"The founders: Notch, Carl, and Jakob are leaving. We don’t know what they’re planning. It won’t be Minecraft-related but it will probably be cool."


és előreláthatólag a többség marad:

"we predict that the vast majority (if not all) Mojangstas will continue to work at Mojang for the time being."

2014. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

* pontosabban a 3 alapító.


Itt van Notch (Polgári nevén Markus Persson) írása a döntés okairól:

[link]


Nem mellesleg már júniusban gondolkozott az egészen:

[link]

2014. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ahaa, akkor az már talán más lesz...

Igazából nem nagyon tudok angolul ezért teljesen nem is olvastam végig a Mojang - on a cikket.

Tehát akkor a fejlesztôk megmaradnak, (az elôbbi három kivételével) és bôvülni fognak.

2014. szept. 15. 22:43
 18/22 anonim válasza:
Már biztos a Hírek.hu-n is írnak róla xdd De szerintem jó hogy a Microsoft megvette vagyis inkább mint a Disney vagy az EA :DD
2014. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Miért nincsen semmi hír róla?! Bármint ugy értettem hogy kib***** egy csomó pénzt rá és nem csinál vele semmit se?

Kérdés kiírásának datuma: 2014.10.13

2014. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Na ja. Én is nézem a mojang-ot, de semmi hír.

Nagy ívben szarnak rá az egészre szerintem.

Így még lassabban fognak jönni a frissítések.

Szeptember 19 óta semmi új. Nem írt ki semmit még mindig a Microsoft...

[link]

2014. okt. 13. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!