Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ebay-en hirdetek, 0,99...

Az ebay-en hirdetek, 0,99 cent a legalacsonyabb licit összegem. Rá licitáltak, de nem akarom ennyiért oda adni. Az összeget már nem tudom megváltoztatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 11:43
1 2
 1/17 pinkpancser ***** válasza:
48%
Már csak várhatsz, hátha feljebb megy az ára. Vagy szólj egy havernak, hogy licitáljon.
2014. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi
2014. okt. 9. 12:01
 3/17 A kérdező kommentje:
még lenne kérdésem, ha a haver rá licitál és megnyerte meg kell vennie? kezdő vagyok még bocsi
2014. okt. 9. 12:08
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlenül kell megvennie, legrosszabb esetben semleges pontot adtok egymásnak.
2014. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszike
2014. okt. 9. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezert illik elolvasni a hasznalati utasitast, mielott belekezdesz az eBay hasznalataba?!?!?! Van nemi kavar a fejekben...


Amikor listazod a termeket, a gep felajanlja, hogy 0.99-rol induljon a licit, de te oda azt irsz be amit akarsz. Ha valaki megnyeri es 0.99 a vegosszeg, termeszetesen nem vagy koteles eladni, de ezt inkabb nem magyarazom el, nezz utana magad.


A haverod licitalhat ra. Meg is nyerheti, sot, nem is koteles kifiztni, es ti sem vagytok kotelesen "feedback"-et adni egymasnak. A feedback az nem kotelesseg, de ajanlott. A haverodnak termeszetesen nem fogsz semleges feedbacket adni es te sem hagyod hogy o neked azt adjon, mert az rontja az eladoi statuszodat!


Amugy a 'haver felnyomja licit' dolog nem mukodik csak legfeljebb egyszer! Az eBay (nem tudom hogy csinalja) de nagyon konnyen kiszurja a csalast.

A haverom is felnyomta az arat a termeknek az egyik cimbora keresere es a masodik alkalommal mar jott a figyelmezteto email hogy azonnal kitiltjak mind2 ha ezt nem hagyjak abba!

Ugyhogy jobban jarsz ha esszel (becsuletesen) csinalod, de ezt csak ugy tudod, ha megcsinalod a hazid es elolvasod a hasznalati utmutatot, amit Gugli bacsi segit megtalalni!

2014. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod.

Azért itt kérdezem, mert a gugli bácsit nem igazán látom át. Konkrét dolgok nincsenek leírva. Most se lett leírva, ha 0,99 akkor nem vagyok köteles oda adni, meg nézzek utána. Azt már értem, hogy haver rálicitál így meg tudom oldani(ez se volt a gugliba). Nem csalásról van szó, de egy oldalt nem találtam ahol ez le lenne írva. Vagy lenne egy példa, hogy kell csinálni. Hát aki először csinálja annak nehéz, aki meg egy hirdetést feladott már könnyen beszél. Meg 18 hónapos eleven kisfiam mellett csinálom, próbálkozok.

Szóval lesz még kérdésem. Jó éjt

2014. okt. 11. 01:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Tedd le a kicsit aludni, vagy add oda a nagyinak, olvasd el ezeket es ha meg vmi mindig nem vilagos, kerdezz, segitek szivesen ;)


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. okt. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 pinkpancser ***** válasza:
Igen, ebayon rendszeresen ezt nem érdemes játszani, de ha egyszer elnézted, azt meg lehet vele oldani.
2014. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. okt. 14. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!