Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ebay-en hirdetek, 0,99...

Az ebay-en hirdetek, 0,99 cent a legalacsonyabb licit összegem. Rá licitáltak, de nem akarom ennyiért oda adni. Az összeget már nem tudom megváltoztatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 11:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mi a teendő?

licit végére értem, a barátom segített, most mit kell tennem, hogy ezt a vásárlást töröljem?

most elvileg neki kellene fizetni, valamit csinálnom kell vagy egyszerűen delete és kész? vagy neki kell csinálni valamit először?

2014. okt. 14. 20:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, meg nem csinaltam soha ilyet. Ha nem csinaltok semmit, elkepzelheto hogy az eBay cseszegetni fog teged, hogy miert nem kommunikalsz a vasarloddal, hgy fizessen; cseszegetni fogja a haverod, hogy kuldje mar a penzt; es az is lehet hogy levonjak toled a 10% eladasi dijat (final value fee), annak ellenere, hogy a haverod nem fizet...


A legegyszerubb, ha torlod a listazast. De mivel mar van egy "nyertes vasarlod" (a haverod), ezert az eBay csak egyszer enged ilyesmit torolni egy even belul ingyen es bermentve.

Vagyis most torold a listazast, a baratod ne fizessen, es neked sem kell final value-t fizetned az ebay fele. Az indoknak ird azt, hogy item broken.


De ezt csak 1x jatszhatod el 12 honapon belul. Ha lesz megegy ilyened, akkor a final value-t kifizetteti veled az ebay.


Ez a legegyszerubb modja, es igy se neked se a haverodnak nem kell fizetni es az eBay sem fogja cseszegetni a haverodat, hogy miert nem fizet es neked sem fogjak tanacsolni hogy nyiss egy ugyet nem-fizeto-vasarlo ellen.

2014. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hát megnyomtam a delete-t és kiírta nekem: Item(s) successfully removed. Nem is kérdezett semmit. Köszönöm szépen a segítséget. Rendesek vagytok.
2014. okt. 14. 21:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Nooooo, a delete gombbal csak a listabol tavolitod el....


Ertesz angolul? Mert van nagyon sok jo oldal ami elmagyarazza, hogy mi hogyan muxik az ebayen.


De vegulis megprobalhatod, hogy semmit nem csinaltok, de ha az ebay leveszi a 10% final value fee akkor futhatod megint a koroket.... :(

2014. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mit csináljak akkor? Az angol kicsit megy, nem nagyon de persze megpróbálom.
2014. okt. 15. 09:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Elég bátor dolog gyenge angollal neten vásárolgatni. Ha valami nem kóser akkor angolul kell intézkedned, hogy legalább a pénzedet visszakapd.
2014. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hova kell írni item broken?
2014. okt. 19. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!