Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonos csalás áldozata...

Telefonos csalás áldozata lettem (? ) Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ma többször hívott egy számomra ismeretlen szám, vagyis volt több nem fogadott hívásom. Plusz egy sms sürgős, híjv szöveggel.


Én hülye visszahívtam, nem tudtam azt se megállapítani milyen nyelven beszél a hölgy aki felvette.

Kérdeztem angolul h beszél-e, első felindulásból eszembe se jutott h gyorsan le kéne tenni a telefont.

Utána még egy smst kaptam utolsó figyelmeztetés hívj most szöveggel, de már másik számomra ismeretlen számról.


Utánaolvastam és sajnos valóstínűleg jól bepaliztak, azt utólag vettem észre h nem sima 20-as számok voltak hanem +2-vel kezdődtek.



Nagyon félek h óriási lesz a mobilszámlám, nem tudom az az az egy perc 50 mp mennyibe fog kerülni nekem.. :(


Tudom az én döntésem volt h visszahívtam de ilyenkor nincs vmi hatóság akihez fordulhatok?


Járt már így valaki?



2014. okt. 16. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!