Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normál használat mellett és...

Normál használat mellett és terhelve kb hány rpm-el pörög egy amd a10 7850k apu gyári hűtője?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
1500 - 3000
2014. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy mennyi a minimum és a maximum érték amin üzemel...

Indoklás:

Bekapcsolva a gép még hideg ilyenkor értelemszerűen minimumon megy(a mostani is) aztán ha eltelt kis idő pl filmnézés vagy netezés közben akkor beáll egy standard értékre amit folyamatosan tartani szokott legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. Na és én erre a standard normál/huzamosabb ideig való használat alatti fordulatszámra vagyok kíváncsi hogy hogyan szabályozza magát?

A másik érték pedig amire kíváncsi vagyok hogy hosszabb terhelés alatt mennyire megy fel ami pedig szintén ritkán szokta elérni egy jól szellőző házban a maximum értéket amin meg tudja hajtani az alaplap.


De azért köszönöm hogy megpróbáltál utánanézni nekem én nem találom sem angolul sem magyarul.

2014. okt. 4. 19:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Ellenben elnézést kérek ha úgy értetted a válaszod hogy normál használat mellett ténylegesen nem megy fel 1500 fölé ill terhelve sem megy 3000 fölé? Így értetted a válaszod?
2014. okt. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!