Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore regisztráció lehetséges...

Ncore regisztráció lehetséges fizetés nélkül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha ncore tag vagy te is megnézheted hogy 1016-ft-s sms ért prenium tag lehet valaki és akkor 50 pont egy meghívó
2014. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Ha van ismerősöd/bárki és minimum Elit rangú vagy prémium user és persze van elég pontja akkor tud küldeni.


2. Ha a fenti állítások valamelyike nem teljesül akkor telesen ingyen ne is remélj meghívót, mivel a prémiumot valakinek ki kell fizetni. Én tag révén csak akkor tudok küldeni, ha van prémiumom, de azt megértheted, hogy nem veszek prémiumot egy idegen miatt. Szóval az áldozatot neked kell hozni (1 hónapos prémium = 1016 Ft), persze ehhez megbízható ember kell, és ráadásul nem is tiltott, mert semmiféle haszonszerzés nincs a meghívót adó részéről, mert úgyis az oldalhoz megy a pénz (ha a valós számra valós szöveggel küldesz SMS-t). Hiába bizonyítanám, hogy ez a módszer járható, mert úgyis sokan szkeptikusak.

2014. nov. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Igaz, de ott a buktató, ha a meghívott szabálytalanságot követ el, a meghívót is kitiltják.

A meghívó jótáll a meghívottért, szóval idegen embernek meghívót küldeni elég nagy rizikó.

2014. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Olyan N-core regisztrálttól, akinek a rangja nem FELHASZNÁLÓ, vagy TAG, tőlük kérhetsz meghívót. Ebben az esetben az oldal az illetőtől levon 50 pontot. Kérdezősködj a barátaid között, hogy van-e ilyen felhasználó. Hogyha találsz ilyet, előfordulhat, hogy pénzt kér tőled, mert ő is előfizet 3-6- 12 hónapos használatra. Neki sincs ingyen.
2014. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Körbekérdeztem a barátaimat, de mindegyik azt mondta, hogy sok pont kell hozzá meg minden. Ha nekik, meg nem csak nekik, hanem szinte mindenkinek aki meghívót akar küldeni fizetni kell, mért nem csinálják meg a regisztrációt fizetősre...
2014. nov. 17. 14:59
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem szokott lenni szabad regisztráció?

Azt tudom hogy vannak ilyen csali oldalak, ahol nem is maga a hivatalos weben regisztrálsz.

2014. nov. 17. 15:02
 17/18 anonim ***** válasza:

Relatív az, hogy sok pont kell hozzá, már írtam, hogy minimum Elit rangú küldhet meghívót azt is 1000 pont / meghívó (és havonta 1 alkalom), a prémium userek viszont 50 pontért korlátlan mennyiségben, de ez fizetendő.


"...de ott a buktató, ha a meghívott szabálytalanságot követ el, a meghívót is kitiltják... "


Én úgy gondolom, ha már kifizeti a prémiumot, hogy bejusson az illető, akkor csak odafigyel és nem dob ki az ablakon felesleges pénzt.


Utóbbi 3 évben nem emlékszem, hogy lett volna szabad regisztráció, mindvégig meghívás.

Viszont közeledik az ünnepek, ilyenkor szokott lenni akció, pl.: idei spooky dayz-en minden legalább Tag rangú user kapott egy ingyen meghívót pár nap erejéig. De el tudom képzelni, hogy ideiglenesen az ünnepekre, mindenki küldhet 50 pontért meghívót stb.

Szóval ünnepekkor térj vissza az ismerőseiddel a meghívó kérdésére

2014. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
most kaptunk 3 meghívóra pontot...most keress olyat aki küld neked :)
2014. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!