Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadnak a játékok a...

Miért akadnak a játékok a gépemen? (Esetleg valami tesztelő program, amivel játék közben el lehetne csípni mi okozza az fps esést? )

Figyelt kérdés

World of Tanks:Random időközönként leesik 110fps-ről 20-5fps-re és megfagy a kép kb 2mp-re. Archeage: Folyamatos akadás. Sims3: kameranézet váltásnál, sim kreálásnál szaggat. (min és max grafikán is kipróbáltam, semmi se változott, win7 újra telepítéssel sem. )

CPU: AMD Phenom x6 1055

RAM: DDR3 8GB(4gb+2x2gb)

GPU: NV 260GTX

Táp: 750W



2014. nov. 21. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Simán mennie kéne a felsorolt játékoknak. Szerintem a videokártyád kezd haldokolni. Ellenőrizd le a hűtését, hogy egyáltalán működik-e. Lehet meg van szorulva, és nem üzemel, így túlmelegednek a tranzisztorok. Üzem közben nézz a kártya alá, hogy egyáltalán forog-e.
2014. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,meg fogom nézni,de már próbáltam egy szintúgy régebbi AMD HD4870-es kártyával.Azzal meg játék indítás után kiírta,hogy a driver leállt,majd helyreállt.Természetesen a játék megfagyott és magától leállt.
2014. nov. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!