Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy jailbreakelt iphone...

GreenLand kérdése:

Van egy jailbreakelt iphone 5s em nem tudom restoreolni, ebben az esetben mit teszt ha egy ugyanolyan 7.1.1 es szoftverrel frissítem?

Figyelt kérdés
Amugy azért Akarom ujra rakni telot mert eltűnt a cydia ikon es igy kb semmire nem megyek ...segítséget előre is köszönöm

2014. dec. 7. 04:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Jó parasztos ra sikerült az a része:ujra rakni telot mert:D bocsi


Amugy ezt kifelejtettem azert nem akarok restoreolni mert akkor 8.valamit rak fel nekem meg a 7.1.1 kell :D

2014. dec. 7. 04:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Vidd be egy Apple üzletbe,a garanciának már úgyis ugrott,mert feltörted,nincs rá garancia.amúgy ha frissíted akkor lefrissíti iOS 8-ra
2014. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz restoreolni?
2014. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már megoldottam.

Most IOS 8.1.1-et használok jailbreakelve.

Annyiban igazad van ,hogy most mivel jailbreakeltem ugrott a garancia,de ha frissítem 8.1.3-ra,akkor újra garanciális lessz,és nyoma sem marad a feltörésnek...

2015. jan. 11. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha küldöd a diagnosztikát,akkor nagyonis nyoma marad...Amúgy a jailbreakelt iPhone-ok,hallottam olyanról,hogy vírusosak lettek,úgyhogy én már ezértsem jailbreakelem az iPhone 6-om!
2015. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam, hogy pécék vírusosak lettek, amikor windows-t tettek rájuk! Nem tudom, hogy ez igaz-e, de inkább elkerülöm ezt a megoldást. :-I
2015. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi értelme van a JB-nek. Az, hogy lopni tudj? Az szánalmas. Vesz valaki negyed milláért egy telefont, de a párszáz forintos appokra már nem telik? Na az ilyen is biztos, hónapogik kenyéren meg vizen él, hogy meg tudja venni.
2015. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én pl. vettem 4ezerért egy használt 3g-t, és meglepve tapasztaltam, hogy az appstore-ban csak a legfrissebb verziók vannak fent, az meg az ios 4.2.1-gyel nem kompatibilis. IOS upgrade nincs rá... Így ha régebbi cuccokat akarok rá telepíteni -egyáltalán bármit rárakni-, akkor egyszerűen jailbreak-elni kell és pont.


De ha tudsz másik megoldást, szívesen fogadom. Nekem nem volt jobb ötletem.

2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Javítanám az egyik fentebb szólót.

Restore után NEM marad nyoma a jailbreaknek. Nekem 2 iPhoneon es egy iPadon csinált diagnosztikát Apple (Apple storeban és remote is) és egyszer sem mondták hogy ejnye bejnye.

2015. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Neharagudj hogy nem tetszik már az ios 8 alap kinézete és témákkal szeretném egyedivé tenni a telefonom.

Vannak appok amiket nem szeretnék kipróbálás nélkül megvenni...

Ez olyan mint a kép lájkolos,likeoljam hogy megnézhessem.

Az Igo Európát 2x használom egy évbe ,akkor minek fizessek 75€-t?

Mivel jailbreakeltem ezért cydiábol olyan kiegészítéseket tudok leszedni amik sokkal jobbá teszik a telefont.pl: youtube-ot minimalizálni tudom és kozbe megy a zene tovabb ,de ez csak egy a tobbi jo dolog közül amiket jailbreak nelkul soha nem használhat az ember...

De úgy birom mikor valaki beszél valamiről és nem is ért hozzá.

Egyébként meg a milliomos ember se jár feltétlen Armani ruhákba...

Lehet hogy iphoneom van, de ugy gondolom hogy attól még sajnálhatom azt a többször pár száz forintot egy egy appra...

2015. jan. 14. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!