Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépet lehet úgy újratel...

Számítógépet lehet úgy újratelepíteni, hogy mindent letörlök róla, és olyan állapotba hozom, mint amikor először lett telepítve az op. Rendszer? (Mintha full új lenne)

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor elvittem valakihez, mindig csak anyit csinált, hogy pl. a D meghajtót formázta, de minden, ami a C-n volt, megmarad. Nekem úgy kellene, hogy egyáltalán ne legyen rajta semmi újratelepítés után, csak az op. rendszer.

2015. márc. 3. 17:56
 1/3 Tengor ***** válasza:

Ha úgy vesszük igen, teljesen tiszta lesz a rendszer.

Viszont ha úgy vesszük, akkor meg nem, mert mióta megvetted a gépet kijött pár új frissítés az oprendszerre, amiket fel kell telepíteni, így lényegében sosem lesz olyan.

2015. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van az új frissítésekkel kapcsolatban. Amit viszont elsőnek írtál, az lényeges nekem igazából. Köszi a választ!
2015. márc. 3. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Miért a D meghajtót formázta? Rendszerint a C-n van a rendszer, a D (E, F stb.) az adatok, képek egyebek helye, amiket nem akarunk elveszteni egy újratelepítés miatt. Úgy néz ki, itt fordítva van. Telepítéskor a telepítővel az összes partíciót le kell törölni, majd létrehozni egyet a Windows-nak, erre mehet a telepítés. Létre lehet hozni az adatoknak egy D meghajtót is, ez akár telepítés után a rendszerből is megtehető. Nem célszerű az egész lemezt egyben hagyni, minimum kétfelé kell particionálni.
2015. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!