Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gép videó...

Miért fagy le a gép videó renderelés közben? (Sony Vegas 12)

Figyelt kérdés

Van egy kb. 1,5 perces filmem (ami 10 perces lesz később), de még ennyit sem tudok lerenderelni, mert valahol 30-70% között lefagy a gép, illetve kékhalált kap.

Egy-két éve ugyanezen a gépen 1080 p felbontású 3-4 perces filmekkel semmi gond nem volt.


Gondolom valahol a szoftveres belül kéne beállítani egy-két dolgot.


Pár infó a gépről (talán segíthet, én nem értek hozzá)

CPU: 2,7 GHZ (3-on üzemel most), 4 magvas AMD

VGA: 2 GB, Gigabyte gyártmány

RAM: 2x2 GB


A segítségeteket előre is köszönöm.



2015. márc. 23. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézném közben a hőmérsékletet, és ha magas értékeket ér el akkor valszeg a hővezetéssel vannak bajok. Ebben az esetben újra kell pasztázni ami csak pár száz forint meg egy félórányi kis szerelés.


De a többiről nem tudok mit mondani.

2015. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a Vegas 8 elfutna a gépeden ha kevés effektet használsz.A 100% proci illetve ram használat közben a fagyás természetes.A Vegasz vasigényes.
2015. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott a probléma, valamit nyúlkáltam a beállításokban, valami GPU accerelator (szerű dolgot) kapcsoltam ki. Úgy veszem észre, ez volt a baja. Most már meg sem akad a render.

De azért köszönöm a segítséget!

2015. márc. 23. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lefagy, illetve kék halált kap mostanság. Hol kapcsoltad ki?
2015. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!