Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leértékelt laptop netről...

Leértékelt laptop netről rendelve. Mutatok linket, szerintetek nincs mitől tartani? Mik a tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Azért is érdekes, mert egyébként ezt a típust 120ezer körül árulják, 77ért szinte ajándék, de kíváncsi vagyok a véleményekre, vajon mit jelenthet ez a "bontott, kipróbált" dolog...



2015. márc. 29. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Felújított egy régebbi gépből.
2015. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ide szántam. Szállításnál megsérült, szépséghibás, karcolt, festékfoltos, valamit ki kellett cserélni benne, de gyakorlatilag új. Ha ennyi garamciát adnak hozzá, nem lehet rossz. Operációs rendszer nélkül ez nem rossz ár. Én 96 ezerért vettem annak idején egy Lenovot operációs rendszer nélkül, Free DOS-szal.
2015. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!