Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elárasztották a Mozillát a...

Elárasztották a Mozillát a hirdetések/felugró ablakok, pedig én semmit sem csináltam, az AdBlock most kivételesen nem segít ebben?

Figyelt kérdés

Fontos, és kiemelném, hogy hiába teszem rá az Ad Block Plust, ami már eleve rajta volt, nem segít ebben. Semmi változás nincs! Egyik napról a másikra történt mindez. Megbízható oldalról töltöm a filmeket, játékokat (ncore). Tegnapi nap folyamán filmet néztem, onnan. Semmi más oldalról nem töltögetek, mégis ma mikor bekapcsoltam a gépemet, előjöttek ezek a hirdetések, spamok, felugró ablakok. Már mindent kipróbáltam. Leszedtem az AVG free vírusírtót. Futtattam a teljes időben, és nem használ. Bizony, talált egy csomó "fenyegetést", amiket el is távolított. De a fennálló problémám továbbra sem szűnt meg. Én már azt is megcsináltam, hogy töröltem a Mozillát, és újra telepítettem. Ez sem segített. Megnéztem a Vezérlőpultot, és teljesen rendben van minden, semmi furcsa nevű programot nem látok. Megnéztem a Bővítményeknél, és minden más helyen, ami csak létezik. Ismét semmi!


Fogalmam sincs, mit tudnék még tenni. Valaki, aki ért hozzá, annak nagyon megköszönném, ha segítene, hogy mit tudok még tenni. Teljesen tanácstalan vagyok. (Nagyon ragaszkodom a Mozillához, ez a kedvenc böngészőm. Mást nem igen használok, fel van rakva a Chrome, de nem tudok megbarátkozni vele!)



2015. ápr. 3. 16:02
1 2 3
 21/21 csacsi2 ***** válasza:

címsorba írd about:support

klikk a firefox frisítésére avagy hozz létre új profilt.

Malwarebytes ha állandóan talál valamit és nem csinál semmit annak az lehet az oka hogy automatikusan nem távolítja el ebben az esetben kérdez és neked kell eltávolítani. Előfordul hogy csak csökkentett módban tudod kiírtani.

Futtatásba írd msconfig és vedd ki a pipát a gyanús elemek elől, így legközelebb nem fog futni a vírus így meg tudja tisztítani a vírusírtó.

Valamin átsiklottál, ha nem indul el akkor nem tudja magát zárolni így törölhető.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2015. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!