Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiba A rendszer nem találja a...

Hiba A rendszer nem találja a megadott fájlt Mi hibásodott meg?

Figyelt kérdés

Pár napja azt vettem észre, hogy mikor megakarok pl. 1 OpenOffice-fájlt akkor kiírja ezt: A rendszen nem találja a megadott fájlt.

De ha a Ofiszon belűl nyitom meg akkor nem ír hibát.

Mi lett a gond, korábban simán meg tudtam nyitni.

?


2015. máj. 2. 14:32
 1/4 Tengor ***** válasza:
Honnan nyitod meg, amikor hibát ír ki?
2015. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Heló

Szóval simán a egérrel a Windows File-kezelő-böl, vagy valami commander-ből nyitom hibát ír. -( Hiba. A rendszer nem találja a megadott fájlt.

( Közbe tegnap újraraktam a gépem -megit.

Ujra is particionáltam. Semmi más progit nem telepítettem fel a friss Windows-ra csak az OpenOffice progit. Majd teszteltem a gépet, - jó volt.

De ki kis idő multán megit jött a hiba, mikor simán nyitnám meg a dokumentumot. :(

Egyre nagyobb bennem a gyanakvás a wincseszterre, hogy haldoklik.)

Szóval bárhonnan is nyitnám meg a dokumentumot, kivéve ha OpenOffice-ból -hibát ír.

2015. máj. 3. 08:06
 3/4 Tengor ***** válasza:

Az is lehet, hogy rossz a társítás. Próbáld meg társítani közvetlenül a megfelelő OO exe fájlhoz.

Winyó kondícióját HDSentinellel tudod megnézni.

2015. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hali

Néztem a társítást is, az jó. Nem kellett álítanom.

Közbe észrevettem, hogy ha csökkentett módba indítom el a gépet, akkor rendesen nyittya a dokumentumokat - nem írja a hibát.

Kimásoltam más meghajtökra is a dokumentumaimat, hogy megtudjam hogy a winyó e a rossz. -Hát akárhova is másolom őket mindendol hibát ír ki. -Így mostmár nem vagyok annyira biztos abban, hogy a winyóm a rossz.

Most jutott eszembe, hogy mi van ha a valamelyik memória rosszalkodik? -Meg ha nem csökkentet módba indítom, de ez is érdekes hogy csak az Open Office-nél? - Lehet, hogy csak ez a programom használja a memóriának az a területét ami hibás?

Sok hibát láttam már, de ilyet még nem.

Nyilván kiszedegetem eggyesével a memóriákat, hátha az a gond.

Aztán írok.

2015. máj. 4. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!