Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tápegység hangos, de csak egy...

Tápegység hangos, de csak egy idő után, többit részletezem, lenne valami megoldás?

Figyelt kérdés
a tápegységem gép bekapcsolás után elkövetkezendő körülbelül fél óra után elkezd nagyon hangos lenni, nem értem miért van, teljesen mindegy mit csinálok attól függetlenül hangos például akár csak internetezek akár játszok ezektől függetlenül mindig behangosul, ez miért lehet? valami megoldás esetleg? korábban is csinált ilyent de akkor újraindítás után abbahagyta és egészen addig jó volt amíg most ki nem takarítottam a gépházat, a táphoz nem nyúltam csak a tetején lévő port távolítottam el, azóta folyamatosan csinálja.. valaki legyenszíves segíteni.
2015. máj. 6. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi táp?

Lehet a ventillátor rezeg.

2015. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nyamnyam5556 válasza:
Táp ventilátor csere megoldja a gondot , takaritáskor belekerült a por a venti tengelyéhez és ez okozza a hangos morgást nem csuszik a tengely .
2015. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!