Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetem...

Finalman kérdése:

Milyen laptopot vegyek egyetemre, fotózáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy új laptopra, mivel egyetemre is szükségem van (gazdaság), meg egyenlőre hobbi szinten, de szeretnék komolyabban is foglalkozni fotózással, így utómunkálatokat el kéne végezni a gépen. (Persze otthon egy asztali is van). Ezek mellet árajánlatok elkészítésére is alkalmas gép kéne és fontos, hogy az aksi sokáig bírja(min.6h). Játékra nem lenne használva.

Nézegettem MacBook Air-t is, tetszik(op.rendszer, kinézet, iPhone-om van szóval kompatibilis), de az ára lehervaszt.

Most ezeket nézegettem:

- [link]

- [link]

További javaslatot, kritikát, igazából bármit meghallgatók mert elég tanácstalan vagyok. A Mac ára lenne max. (első kitűzés 200.000 volt).

Továbbá jó pont, ha

fémházas, esetleg megvilágított billentyűzet, kártyaolvasó, jó aksi.

Illetve szerintetek nagy hülyeség SSD-s gépet venni? Van egy 1TB külső merevlemezem, szóval minden azon lenne.

Köszi előre is, remélem mindent leírtam. :D



2015. jún. 4. 01:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

vAfotóriporter

Ha nem pro-t vesz, akkor az SSD cserélhető csak a ram nem.

2015. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy döntöttem még várok vele egy kicsit, és ha meglesz az összeg akkor meg a jobbat veszem.
2015. jún. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!