Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin mennyire nehéz a programozás rész?

Figyelt kérdés
Melyik részét érzitek a legnehezebbnek?

2015. jún. 6. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihez képest nehéz? A középiskolás szintre lövik be. A gimis tanulónak nem biztos, hogy nehéz, egy elsőéves infós meg összepisilné magát a röhögéstől.
2015. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én idén érettségiztem emelten infóból, a héten túlestem a szóbelin is. Én gimibe jártam, semmi köze nincs az infóhoz, utoljára azt hiszem, 9. vagy 10. osztályban volt info óránk. A többletpont miatt jelentkeztem emeltre, szóval arra mentem, hogy 45% meglegyen. Egyes egyedül készültem 1-2 hónap alatt, youtube tutorialokkal, stb... Végigcsináltam majdnem az összes eddigi feladatsort, de a programozás sosem ment 100%-osra, mivel gyakorolni meg kevés időm volt, tüzetesen átnéztem a pontozási lapot, és az alapján próbáltam mindig belőni, hogy mire adhatnak pontot egy feladatnál. Tehát pl.: mindig van olyan feladat, hogy írd ki a fájlba ezt meg ezt...na már most ezeket sosem tudtam megcsinálni, de járt arra pont minden évben, ha megcsináltad a fájlt és írtál bele...szóval ilyen taktikázásokkal is meg lehet csinálni. Én arra mentem, hogy 50-60 pont között meglegyen az írásbelim, aztán majd felhozom a szóbelivel. Ehhez képest 71 pont lett az írásbelim, a szóbelim sem lett olyan rossz, de eredményt még nem tudok. Lényeg az, hogy 60% fölé is mehet az eredményem. Minden elhatározás kérdése szerintem.
2015. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!