Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikusként hol lehet a...

Informatikusként hol lehet a legjobban helyt állni és keresni illetve hol a legrosszabbul ha van ilyen?

Figyelt kérdés

Japán

Anglia

Finnország

Újzéland


2015. júl. 10. 11:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy Svájcban. :O
2015. júl. 10. 11:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy az informatikus elég tág fogalom, így nem lehet rá válaszolni.
2015. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Informatikában gondolkozom, de nem tudom mit válasszak azon belül. Úgy értem hogy honnan tudja az ember, hogy melyik ága való neki?
2015. júl. 10. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Belekezdesz az egyikbe amelyik szimpatikus, és ha megy és továbbra is tetszik, akkor az való neked.
2015. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az informatika az nem annyira olyan, hogy én most Informatikus leszek mer az jólkeres úgy nehéz lehet érvényesülni. Ami jó a nehezebb része. Programozó rettentő sokat keres a világ bármely pontján de nagyon jó ész kell hozzá. Hardver mérnök hálózat mérnök rendszer mérnök amik még jók. Az ilyen rendszergazda, számítógép szerelő és társai azok eléggé alantasak az Informatikában. Persze becsülendőek azok is csak nem fizetik meg.
2015. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én inkább tanulok ezerrel informatikusnak és imádkozom, hogy jó legyek benne mintsem 14 órázom havi 60000ft-ért.


Amúgy meg nem igazán tudnám magam elképzelni másik pályán. Gyárban meg valami műhelyben, egyebekben.

2015. júl. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!