Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnézni hogy...

Hogyan tudnám megnézni hogy mi lenne a legjobb választás nekem pc terén?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy jó asztali gépet, amin játszanék is (főképp Diablo 3, Fallout...). Nem értek hozzá, miylen gépet kellene vennem/összerakatnom? Nézzétek el ha nem értek hozzá, pár éve játszom csak és nem vagyok vmi zseni ilyen téren (mentségemre legyen: nő vagyok :D )

Ami még fontos: azrt nem félmilliós hiper gépet szeretnék, max 250-300-ban gondolkodom. Tudom hogy vannak már gépek amihez gondolkozni sem kell mert tud mindent, de nincsenek rá millióim.

Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat :)

Az is segít ha linkeltek helyet ahol utána lehetne olvasni, google nem segített



2015. aug. 21. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
siettem, szóval van helyesírási hiba, azt ne nézzétek :D és a 250-300 az ezer ft-osokban értendő...
2015. aug. 21. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom neked hogy nem kell 250e Ft költeni egy gépre ha fallout3 illetve diablo3 szintú játékokkal akarsz játszani. Elég oda egy olcsóbb összeállítás is és még ha új játékokkal akarsz játszani akkor se kell 250ezres gép.
2015. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden nap van 4-5 ilyen gépösszeállítás ezen az oldalon, ha beírod a keresőbe a "gamer", vagy "200 000" kifejezéseket, találsz egy jópárat. Itt egy:

HÁZ Raijintek Arcadia fehér

PSU Super Flower SF-450W

MBO Asrock B85M

CPU i5-4460

RAM 1x8gb 1866 HyperX

VGA Asus R9 290

HDD 1Tb WD EZEX

Ezeket beírod a pcx.hu gépösszerakójába, és összerakva kiszállítják neked. (Ez kb. 200 000-be kerül.)

2015. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így kell megcsinálnod:

[link]

2015. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a 200k-ból fullra jó kijön
2015. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... Az hogy csak azokra kellenek, nos... most is van gépem amin azok elfutnak, de sokszor akadozik. Szóval nekem mindenképp olyan gép kell ami ezeket akadozás nélkül könnyen elviszi.
2015. aug. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!