Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook ellenőrzés? Fontos,...

Facebook ellenőrzés? Fontos, Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy roleplay (szerepjáték) facebook fiókom, még mielőtt bárki beszólogatna, rengeteg ilyen közösség van a facebookon. Mikor bejelentkeznék ezt írja ki: Kérjük, hogy végezz el egy biztonsági ellenőrzést.

Kérjük, személyazonosságod megerősítéséhez válassz a következő módszerek közül:

Azonosítsd ismerőseid fényképeit (óránkénti limit túllépése)

Csak nem tudom azonosítani az ismerősöket, mert az a mező szürke, nem tudom bepipálni. Egyszer tudtam megcsinálni, akkor nem voltak pontosak a válaszaim, ez másfél órával ezelőtt volt, újra nem tudom csinálni. Több mint 3 éve használom ezt a fiókot, régebben is volt ilyen, de akkor minden rendben volt. Most nem. Mit tehetnék? Lehetséges hogyha várok újra meg tudom csinálni?



2015. aug. 26. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott volna beszólni egy kamu vagy szerepjátékos facebook fiók miatt, de most hogy felhívtad rá a figyelmemet.... Szerinted attól hogy valamiből sok van, vagy sokan csinálják, attól az már egyből jó? Ha valamiben sok ember egyetért akkor az a helyes? :)


>>> Próbáld meg másik böngészővel!

2015. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem jó, mások véleménye nem érdekel, nagyon kedves vagy.....

próbáltam másik böngészővel is

2015. aug. 26. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként nyilván próbálkozhatsz másik böngészővel is, hiszen a facebook nem tudhatja hogy éppen valaki más betyárkodik a fiókoddal, vagy éppen te. Jól is néznénk ki ha más miatt nem tudnál hozzáférni a saját fiókodhoz.


próbáld meg másik gépen, mert valószínűleg nem a facebookkal van a hiba.

2015. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint nem másik, hanem máskor is próbálkozhatsz. :)
2015. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült ^^
2015. aug. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!