Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar az ipon...

Miért ilyen szar az ipon garanciális ügyintézése?

Figyelt kérdés

Anno bevittem hozzájuk egy tápot (amit 1 héttel azelőtt vettem náluk), mert használatkor egy idő után csattogó hangot adott ki. Bevizsgálták mondták "ők nem hallották.". Haza jöttem beszereltem, és kezdődött az egész előröl.

Ennek már 2 éve, azóta is így használom a gépem.

Ez hogy van? Adnak a termékekre "garanciát" amivel a seggét törölheti ki a vásárló, mert ha probléma van a vásárolt termékkel, akkor teljesen hülyének nézik.


2015. szept. 12. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem vetted fel mikor csattogott?

Én ezért szeretem az Edigitalt, 5-10%al drágább, de nem szaroznak mindenen

2015. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kiprobaltad mas helyen mas gepben? 2evig semmi gond nem volt akkor csatogas a venti lehetet

ha garis meg kellene probalni most is felveheted hangot de jo lenne kiprobalnod is mashol egy masik gepben


tipusa mi? es milyen gepet hajt? es biztos az?

nem lehet hogy belelog egy csati? (de akkor ugye gephazbab is rosszul van beszerelve...)


illetve csati heloghat a vga ventibe meg a cpu ventibe is

2015. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!