Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Life is strange angol?

Life is strange angol?

Figyelt kérdés

Nemtudom sehogyse átállítani angolra..:( most francia és egy mukkot se értek.. valahol olvastam h rá kell nyomni jobbklikkel/tulajdonságok/ általános és ott kellene valamit... meg azt is hogy engine/config/baseengine.ini és ezen belül: The language used by the engine

; Language=INT

bAllowMatureLanguage=FALSE ezekre átállítani.. de nekem már alapból igy volt beállitva mégis francia:((((( pls heelp



2015. okt. 27. 10:16
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
Már nincs meg a játék, így nem tudom megnézni a configomat, de az biztos, hogy ha egy sor pontosvesszővel kezdődik, az csak megjegyzés, tehát nem érvényes a beállítás. Töröld ki előle és próbálkozz úgy.
2015. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom..
2015. okt. 27. 11:08
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs előtte csak egy sor csak ahogy a kérdésbe irtam hogy pontosvessző és szóköz
2015. okt. 27. 11:11
 4/7 A kérdező kommentje:
oké ezt megaszontam:)) szóval nincs előtte..
2015. okt. 27. 11:11
 5/7 A kérdező kommentje:
EZZZZZZAAAZZZ megoldottam^^ csak ki töröltem a FRA mappát és kéééészzzzzzzz ezzzaaaaaaaaz azért köszi:)
2015. okt. 27. 11:19
 6/7 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ha Neked a steames verzió van, akkor ott a Launch options-nél tudod beírni, hogy "-Language=INT" (kötőjellel kezdve).

Nekem torrentről volt, ott nem kellett semmit állítani, ment szépen.

2015. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
Ez okos megoldás volt! :D Örülök, hogy sikerült. :)
2015. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!