Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki, aki járatos a számítóg...

Valaki, aki járatos a számítógépekkel kapcsolatban? ^-^

Figyelt kérdés

Oké, ha itt vagy, akkor valószínűleg értesz is ahhoz, amivel kapcsolatban kérdezlek, szóval ha kérhetem, akkor ne szaknyelven fogalmazz, mert nekem gőzöm sincsen. ^^


Szóval. A gépem nem hajlandó bevenni a fejhallgatómat egyáltalán. Még csak azt sem jelzi, hogy be lenne dugva, csak nem veszi be és kész. Egy viszonylag öreg gépem van, szóval lehet, hogy a PC-vel magával van baj, de ha van valamiféle tippetek, amit megpróbálhatnék, annak nagyon örülnék.


Köszönöm a válaszokat. ^-^


2015. okt. 31. 18:34
 1/3 redghost ***** válasza:
Először is azzal kezdeném hogy a zöld színű jack csatlakozóba kell bedugni(gondolom ezt tudod). Másodszor nézd meg hogy van-e még jack csatlakozó a gépben, ha van próbáld meg, ha nincs próbáld ki a fejhallgatód más gépen,vagy próbáld ki telóval.Ha telóval megy akkor a gépedben a hangkártya pusztult el, persze csak akkor ha a gépnek egyáltalán nincs hangja.
2015. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam mindet, és valószínűleg a hangkártya lesz a bűnös. :c


Köszi a segítséget! :)

2015. okt. 31. 20:21
 3/3 redghost ***** válasza:
Nincs mit.
2015. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!