Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új gépet akarok venni a...

Új gépet akarok venni a fiamnak, de nem tudom, hogy ez jó-e?

Figyelt kérdés

[link]

Általános iskolás még és mindenki az osztályában Minecraft-tal játszik. Eddig az én laptopomon nézett róla videókat, de most szeretnék neki karácsonyra egy gépet amin játszhat vele. Szerintetek ez jó hozzá?


2015. nov. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű hogy egy ilyen géppel tudna minecraftozni.
2015. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Hát a minimális gépigénye a játéknak 2 GB, az ajánlott meg 4. A videó megjelenítő igényét nem tudom megsaccolni sajnos, de amit linkeltél, az egy használt irodai gép. Ha netalántán tudna játszani az említett játékkal, előbb-utóbb mást is ki akarna próbálni és csalódni fog.
2015. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a gép tulajdonképpen egy drága levélnehezék. Értelmesebb lenne egy rendes asztali gépet venni, megtanítani arra, hogyan használja (mármint hogy rendesen, nem a Facebookon függésre), és akkor akár még programozó is lehet belőle :D De tényleg, ez a gép sajnos pénzkidobás, kb. 5-6 éves lehet, és már akkor se számíthatott erős gépnek.
2015. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!