Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik animáció a...

Meszibence kérdése:

Szerintetek melyik animáció a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=8iO_9VWbnhY


Azért kérdezem mert indultam egy versenyen (C3 alapítvány) és én a 2. at csináltam (19 éves korig lehetett jelentkezni). Valamilyen oknál fogva a zsűri az 1. animációnak adta a 3. hejet (a 10 hejezésből) én meg semmit. Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy valóban az 1. animáció annyira jó - e.


UI: Tele van letöltött modellekkel (amiket persze nem tud meganimálni). Ezt jeleztem a C3 - nak de ők azt mondták hogy igen ő ezt jelezte, ill. nem csak a modellek fontosak hanem a történet, a vágás, és a kamera mozgás. Hát egyik rosszabb mint a másik de ezt rátok bízom.



2015. dec. 12. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazad van a történet, a vágás és a kameramozgás tényleg nagyon rossz a videódban, szóval ha ezt is figyelembe vette a zsűri akkor érthető a döntésük.
2015. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!