Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows-ban a bezáró gombot,...

Windows-ban a bezáró gombot, hogy lehet a bal felső sarokba tenni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a jobb felső sarokban lévő gombokat (bezárás, tálcára helyezés, képernyőt kitöltő mód) hogy lehet a bal felső sarokba tenni? A válaszokat előre is köszi :)
2015. dec. 26. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, windowst nem lehet testreszabni, csak ilyen alapszínek állítgatása, meg háttér. Még így is jobb, mint az OSX, ahol gyakorlatilag semmi egyedit nem csinálhatsz, az van amit az Epöl kitalált.


Testreszabhatóság = Linux

2015. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valahogy csak lehet, mert más másnál is láttam ilyet :D Akkor ő hogy csinálta? Megkérte Harry Pottert, hogy varázsolja oda neki?
2015. dec. 26. 11:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Második köszi a választ, de már másnál is láttam, hogy megcsinálta úgyhogy gondolom valahogy csak megoldható :)
2015. dec. 26. 11:52
 5/9 Szirty ***** válasza:
Lezárni eleve lehet a bal felső sarokba dupla kattintással, teljes képet kitöltő és kis méret között pedig az ablak fejlécén történő dupla kattintással lehet váltani anélkül hogy bármit bárhova akarnál helyezni Harry Potter segedelmével. :)
2015. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi és tényleg :D Csak akinél láttam ott ezek a gombok kifejezetten a bal felső sarokban voltak. Akkor nem érdekelt, mert engem kifejezetten zavart, de mostmeg folyton reflexből bal felső sarokba húzom mindenért az egeret :D
2015. dec. 26. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg akinél láttad hogy csinálta.


Aztán írd meg ide is, mert engem is érdekel. :D

2015. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:
Nyilván a skintől (témától) függ, de hát eddig nem voltál olyan kedves elárulni milyen windows-ról is beszélünk már 10 órája :)
2015. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
windows 7 és windows 8.1
2015. dec. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!