Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri már windows...

Szerintetek megéri már windows 10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon mertem mert attól féltem hogy tele lesz bugokkal, és egy csomó olyan alkalmazás nem lesz kompatibilis ami windows 8.1 en igen. Most nagyon elgondolkoztam hogy frissítek, és majdnem rákattintottam a Frissítés most gombra, de azelőtt még feltenném ezt a kérdést, hogy szerintetek megéri?

2016. jan. 7. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem túl régi a gép, és eredeti a Windows, akkor mindenképpen. A legtöbb gyalázkodóra nem áll a fenti két kitétel: a hulladék gépükre felrakják a tört Windowst, aztán habzó szájjal ordítják, mekkora sz** a Windows 10.
2016. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Windows-aktiválva van, ezek szerint eredeti ha jól tudom, és tavaly (mármint 2014. karácsonyán) kaptam a gépet, nem úgy vettük gyárilag, hanem az egyik rokonom pakolta bele a vidikártyát, alaplapot stb.. Még így is megéri?
2016. jan. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!