Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel egymást...

Miért nem ismeri fel egymást a telefon és a számítógép infra kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy nem jön létre a kapcsolat. Amikor megvettem ezt az USB-s infrás ketyerét, mindent feltelepítettem, és flottul működött. Leszedtem a képeket, raktam fel mp3-at stb.

Aztán egyszer csak nem tudott többet csatlakozni a szgép a telefonhoz, és azóta se sikerült egyszer se.

Mi lehet a probléma, ha egyszer működött, akkor most miért nem? :(

Ja és Samsung E350em van, a samsung oldaláról minden szoftvert leszedtem, és feltelepítettem, de azóta is semmi


2008. szept. 18. 22:28
 1/3 anonim válasza:
lehet hogy a telefonodon az Infra romlott el vagy az usb de hamarabb a telefon... ha uj az usb.. más telefonal mukodik?? pl telefon, telefon kozt?? és másnak a telefonjával vagy gépével megy az usb?????
2008. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A telón jó az infra, mert másik telefonnal működik.

Létezik az, hogy így egyik pillanatról a másikra elromlik? hiszen ki se kapcsoltam a gépet, hanem az egyik percben felismerte, utána meg nem.

2008. okt. 1. 17:09
 3/3 anonim válasza:
akkor nem tudom esetleg probald ujra egy masik géppel
2008. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!