Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kiterjesztési problémák?

Kiterjesztési problémák?

Figyelt kérdés

Fel kellene töltenem egy fájlt jpg formátumban. ( azt írja csak ezt a rendszer hogy csak így tud azonosítani)

Nekem viszont a számítógép csak jpeg-ben menti a képeimet.

Akkor most mit tudok csinálni a kiterjesztéssel?

(Igen nem vagyok számítógépzseni sajnos...)



2016. febr. 13. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanaz a kettő, akár át is nevezheted a jpeg fájlt jpg-ra, ha úgy valamilyen okból nem fogadná el a rendszer.
2016. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 San Bernardo ***** válasza:

Mint előttem szóló...ezeket alternatívként elfogadja minden ami az egyiket kéri, mehet a másik is, nyugodtan próbáld meg.


A gyakorlatban nincs jelentősége, a fájltömörítés ugyanaz, csak az újabb op rendszerek négybetűs kiterjesztést (is) használnak. Nyugodtan, semmi különbség.


Ha mégsem menne (amit kétlek), ahogy előttem szóló mondta, csak nevezd át egyszerűen F2-vel a fájlt és kész.

2016. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!