Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Phenom II x4 3.5ghz megfelelő...

Vazze001 kérdése:

Phenom II x4 3.5ghz megfelelő még a procinak?

Figyelt kérdés
3,2 szeretném stabilan 3.5-vagy 3.6 on futtatni,de 3.5 nél alap járaton 54 fok max-ot még nem néztem!Azt szeretném tudni hogy a feszültség meg a többi milyen értéken legyen?
2016. márc. 4. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
54 nagyon sok alap járaton . prime 95 98 -100 fokra küldené játék is vagy 75-80 -ra . ha nincs normális hűtésed akkor ne tunningolj ! más részt meg mindig prime 95 small fft futtat legalább 30 perc -1 óra ha sok feszt adtál neki akkor itt még el is füstölhet és tudod hogy nem stabil legalább a tunning.
2016. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
msi 870a-g54 ilyen lapom van és csak a biosba beállítottam 3.5re de semmi mást nem állítottam!3.2ghz en mennyi feszültség a normál?
2016. márc. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!