Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdekel a játékfejlesztés,...

Érdekel a játékfejlesztés, tippek?

Figyelt kérdés
Szeretek játékokkal játszani, és érdekel a játékfejlesztés mechanizmusa. Gondolkodtam a programozón, és a designeren. A programozásban csak néhány alap html-t tudok gondolkodtam Pythonban, de szerintettek jó lenne kezdésnek? Esetleg a 3D Designer érdekelne még mivel szerettek rajzolni, és karakatereket kitalálni vagy sztori írás. Előbb útobb szeretnék egy vállalkozást indítani szóval céget készíteni, ahol videójáték fejlesztéssel foglalkoznánk. Tippek, hogy,hogy kezdjek bele?

2016. márc. 6. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Először neked kell eldöntened, hogy melyik pályát választod. Ha programozást választod, a Python jó első nyelvnek, de aztán majd úgyis jön a többi
2016. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A matekból, és fizikából jelenleg nem állok jól, de próbálok belehúzni. Későbbiekben mennyire fogja ez befolyásolni a programozást?
2016. márc. 6. 12:30
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha mobil piacra fejlesztesz akkor kispenzbol is lehet kis csapattal is


de a pc/konzol jatekokhoz Forintban sok sok milliardra van szukseg es hatlamas lenyegeben szazfo feletti csapatra is


persze attol fugg milyen nagysagrendu is amit tervezel


minden 1 szemelyben nem lehetsz tehat...

+1 hogy legegyszerubb haneldontod mit akarsz, ha milliardos vagy akkor probalkorhatsz jatekfejleszto istallot letrehozni ahol te vagy a fönok

2016. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kisebb csapatom van, van pár ismerősöm és ők szívesen segítenek, és programozás mellet döntöttem így utólag.
2016. márc. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!